Затулін підтверджує переговори з Глазьєвим щодо Криму і "Новоросії"

Директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін підтвердив факт телефонних переговорів з радником президента Росії Сергієм Глазьєвим, записи яких раніше оприлюднила Генеральна прокуратура
Depo.Влада
23 серпня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Business FM, передає depo.ua.

За його словами, у нього було багато розмов з Сергієм Глазьєвим та "продовжує бути". Затулін вважає, що ГПУ записи "надали американські друзі в обмін на викриття Пола Манафорта".

Вона сказала, що записи є "компіляцією і підтасовуванням".

"Безумовно, я говорив те, що я говорив, але одні мої слова підставлені до інших, і цим нехитрим способом досягається якийсь загальний ефект, у результаті якого люди і задаються питанням, а про що, власне, йдеться.

Ми з Сергієм Глазьєвим і деякими іншими людьми заснували в той час фонд "Ми всі — Беркут", щоб допомогти людям, які боролися з переворотом і проти перевороту в Україні. Я зовсім цього не соромлюся і не збираюся з цього приводу перед кимось виправдовуватися", - сказав він.

Нагадаємо, 22 серпня Генпрокуратура оприлюднила в мережі відеодокази розв'язання росіянами війни в Україні та посягання на її територіальну цілісність.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада