Росіяни не хочуть приймати до себе "ДНР" і "ЛНР", – опитування

Росіяни не вважають за потрібне приймати так звані "ДНР і "ЛНР" до складу Російської Федерації
Depo.Влада
30 вересня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua

За це виступають лише 16% опитаних Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД), передає depo.ua.

"Про те, що серед ополченців Донбасу більше російських добровольців, ніж українців, сьогодні говорять частіше, ніж рік тому: якщо в липні 2014 року так вважали 5%, то у вересні 2015 р - 15% респондентів. Однак більшість опитаних (66%) все-таки впевнені, що загони ополчення "ДНР" і "ЛНР" складаються переважно з жителів регіону та інших областей України (у липні 2014 року - 88%)", - констатували соціологи. 

Третина росіян (31%) радить владі Росії дотримуватися нейтралітету, не займаючи ні сторону київських властей, ні "ополчення ДНР і ЛНР". При цьому кожен четвертий опитаний (26%) вважає за необхідне визнати їх незалежність. Більшість респондентів (74%) переконані, що мирні переговори і заморожування конфлікту - в інтересах Росії, нехай і шляхом поступок і фінансових втрат, проте 10% опитаних вважають прийнятним варіант "війни до переможного кінця".

Водночас 73% росіян виступають за подальше надання "гуманітарної допомоги" Донбасу. Припинення поставок продовольства і медикаментів підтримують 19%.

Соцопитування проведене 5-6 вересня 2015 серед 1600 громадян Росії в 132 населених пунктах у 46 областях, краях і республіках. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.