Росіян офіційно привітали з Днем перемоги плакатом з фашистами (ФОТО)

За кілька днів до 70-річчя з Дня Перемоги в Алапаєвську Свердловської області Росії повісили плакат із зображенням фашистів замість радянських воїнів
Depo.Влада
5 травня 2015 17:12
ФОТО: depo.ua
Росіян офіційно привітали з Днем перемоги плакатом з фашистами (ФОТО)
Росіян офіційно привітали з Днем перемоги плакатом з фашистами (ФОТО)

Фотографію німців ще й прикрасили георгіївською стрічкою, передає depo.ua з посиланням на місцевий сайт 66.

Непорозуміння помітила помічник депутата Держдуми Ігоря Баринова Лариса Устюжаніна і тут же опублікувала з цього приводу емоційний пост в соцмережі.

"Хто повісив? Хто погодив? Це нормально? Або я, може, не ту історію знаю. Мій дід Петро Балашов воював у ВВВ артилеристом, три роки був у концтаборі Шталаг, вижив, повернувся і, думаю, в пику б харкнув тому, хто таке в Дні Великої Перемоги виставив...", - обурювалася чиновниця.

Після публікації постер з німецькими солдатами, розміщений на вулиці Пушкіна, тут же зняли.

В Алапаєвська досі не з'ясували, хто надрукував плакат з фашистами. Пославшись на зайнятість, заступник голови адміністрації з питань соціальної політики Юрій Ахмедов роздратовано сказав, що не в курсі подробиць скандалу і в зараз збирається на екстрену нараду, пов'язану з розміщенням цього постера.

Додамо, що це далеко не перший скандал з портретами фашистів замість радянських солдатів. Раніше в Росії видавали німців за танкістів червоної армії. 

Росіян офіційно привітали з Днем перемоги плакатом з фашистами (ФОТО) - фото 1