ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія зробила з Криму військову базу, де бути українцем чи кримським татарином - злочин, - Порошенко

Росія після окупації перетворила Кримський півострів на свою військову базу, яка стала загрозою не лише для України, а й для всього регіону Чорного моря

Depo.Влада
27 вересня 2018 05:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко на загальних дебатах 73-ї сесії Генасамблеї ООН, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Пройшло майже чотири роки з того часу, як Росія здійснила спробу анексії та окупації Криму і міста Севастополь. За російської окупації Крим перетворився на військову базу, яка загрожує безпеці та стабільності всього Чорноморського регіону. Агресивна політика Росії разом із зухвалим використанням летальної зброї посилює загрозу", - сказав Порошенко.

На його переконання, такий стан справ потребує відповідної реакції ГА ООН.

"Ми впевнені, що зростаюча мілітаризація Криму заслуговує на пильну увагу та негайне реагування з боку Генеральної Асамблеї. Саме тому під час цієї сесії Україна розраховує на вашу активну підтримку відповідної резолюції", - додав Порошенко.

Він також наголосив, що список заручників та жертв російського окупаційного режиму в Криму зростає майже щодня.

"Здається, що бути українцем чи кримським татарином у сьогоднішніх реаліях окупованого півострова є кримінальним злочином. Я закликаю країни-члени ООН докласти більше зусиль для того, щоб досягти поваги до прав людини в тимчасово окупованому Криму шляхом прийняття відповідної резолюції Генеральної Асамблеї ООН", - зазначив президент.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада