Росія з 1 листопада почне масову депортацію українських громадян

З 1 по 30 листопада українці, які знаходяться в Росії, мають відмовитися від українського громадянства, або залишити країну
Depo.Влада
28 жовтня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Московський комсомолець".

 З 1 по 30 листопада громадянам України, які знаходяться на території Росії, необхідно звернутися до підрозділу ФМС Росії для визначення свого правового статусу.
"Виняток зроблено для українських громадян, які прибули в екстреному масовому порядку з південно-східних областей України. Для них порядок перебування залишається колишнім", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, отримати громадянство Росії можна, тільки позбувшись громадянства України. Росія не визнає інституту подвійного громадянства для громадян сусідньої країни.

"Як пояснив нам юрист, громадянин, який ухиляється від виїзду після закінчення терміну перебування, є особою, яка незаконно перебуває на території Росії. Згідно КоАП Росії це тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з адміністративним видворенням за межі Росії. При цьому багато людей купити патент просто не встигнуть: зібрати всю пачку документів до 30 листопада проблематично", - йдеться в повідомленні.

Більше новин читайте на Depo.Життя