Росія вирішила у відповідь заборонити дві українські авіакомпанії

Росія введе санкції проти двох українських авіакомпаній у відповідь на заборону польотів в Україну російським авіакомпаніям "Аерофлот" і "Трансаеро"
Depo.Влада
26 вересня 2015 19:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр транспорту РФ Максим Соколов, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Природно, російські авіаційні власті вживуть абсолютно дзеркальні заходи. Ми на сьогодні ще не отримали офіційних роз'яснень або офіційних заборон від України, але як тільки ми їх отримаємо, ми введемо відповідні заходи і дві українські авіакомпанії також не будуть допущені до польотів на територію Росії ", - заявив голова Мінтрансу РФ.

Як повідомляв depo.ua, 25 жовтня Державна авіаційна служба України повідомила про заборону російським авіакомпаніям літати в Україну. Йдеться про авіакомпанії, які потрапили під розширені санкції Україні.

Перед цим Кабмін заборонив російським авіакомпаніям літати в Україну. В уряді заявили, що рішення про дані санкціях вводяться згідно з рішенням РНБО від 2 вересня. Згідно з ним заходи відносно російських авіакомпаній не торкнуться ні їх рейси в Україну і з неї, ні транзитні рейси цих авіакомпаній.

26 вересня стало відомо, що російська державна авіакомпанія "Аерофлот" скасувала одразу чотири рейси до України та в зворотному напрямку.