Росія використовує Україну, як тестовий полігон, - Порошенко

Президент Петро Порошенко провів зустріч з делегацією сенаторів США на чолі з Джоном Маккейном
Depo.Влада
20 червня 2015 11:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент України поінформував сенаторів про останній ситуації на Донбасі, зазначивши ескалацію і недотримання Росією і бойовиками Мінських домовленостей.

Глава держави підкреслив, що Україні вдалося побудувати сильну армію з міцним духом. "Але ми боремося зі зброєю XX століття проти зброї XXI століття, оскільки Росія постачає на Донбас сучасне озброєння, використовуючи Україну як тестовий полігон для випробування новітніх зразків", - зазначив Порошенко.

Президент подякував за сильну позицію США і підтримку України у складні часи, зокрема, відзначив важливість спільних українсько-американських навчань.

Глава держави також привітав законопроект американського оборонного бюджету, прийнятий Сенатом США, який є символічною демонстрацією не тільки фінансової підтримки України. "Це не тільки фінансова, економічна допомога, а й підтримка нашої безпеки", - підкреслив Порошенко.

Сенатор Маккейн повідомив, що прибув до України, щоб засвідчити підтримку її незалежності, суверенітету та територіальній цілісності.

Він повідомив, що вже зустрівся з групою волонтерів. "Українці готові, борються і будуть боротися за свободу. Приємно бачити таку організацію людей", - сказав сенатор.

У зустрічі також взяли участь сенатори Джон Баррассо і Том Коттон. З української сторони були присутні секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, міністр закордонних справ Павло Клімкін, заступники глави Адміністрації президента України Валерій Чалий і Андрій Таранов.