Росія в 2016 році влізе в систему ППО Білорусі

У Росії і Білорусі планують створити механізм збройного захисту Союзної держави в найближчі два роки
Depo.Влада
21 жовтня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив у середу міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

За його словами, триває створення Єдиної системи ППО Росії і Білорусі; як очікується, бойові чергування в рамках цієї системи почнуть проводитися в кінці 2016 року. Тепер же йдеться про створення механізму збройного захисту Союзної держави більш високого рівня.

"Затвердили план спільних заходів на 2016-2018 роки, який спрямований на формування військової організації Союзної держави, створення надійного механізму його збройного захисту", - сказав Шойгу, підбиваючи підсумки спільної колегії міністерств оборони двох держав.

Він додав, що сторони обговорили спільну охорону зовнішніх кордонів, проведення бойового чергування в рамках Єдиної регіональної системи ППО на території Білорусії, а також розглянули питання подальшого вдосконалення об'єднаної системи радіоелектронної боротьби.

"Необхідна нормативна база для цього сформована, а її функціонування забезпечить високу ефективність сумісного застосування сил і засобів РЕБ збройних сил наших країн", - підкреслив міністр.

Довідка. Союзна держава Росії і Білорусії – наддержавне об’єднання двох країн з поетапно організовуваним єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним, культурним простором.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ