Росія цілком може почати "велику війну", - радник Порошенка

На Донбасі можуть поновитися масштабні бойові дії, а Росія може почати "велику війну"
Depo.Влада
3 липня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це у своїй статті для ZN.UA пише  радник президента України Петра Порошенка, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, передає depo.ua.

"Нинішнє поширене, але від цього не менш помилкове сприйняття щодо "затишшя" криє в собі макронебезпеку. Насправді ми спостерігаємо лише за зміною парадигми розгортання цього довготривалого конфлікту. Більш того, формується тривожне відчуття "затишшя перед бурею", особливо враховуючи ту активність, яку продовжує розгортати Росія на території "ДНР/ЛНР", а також Криму (про який багато хто регулярно забуває). Перспектива масштабних бойових зіткнень проявляється на горизонті все виразніше", - вважає він.

За його словами, "велика війна", до якої все наполегливіше готується і яку провокує Росія, цілком може стати реальністю.

"Ми повинні чітко розуміти, що для України військова загроза з боку Росії не зникне ніколи. Причому ймовірність зростання цієї загрози (і перехід її до активної фази) тим вища, чим менш успішною буде робота Росії з дестабілізації України іншими методами", - пише Горбулін.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда звинуватив Росію в розпалюванні нової холодної війни своїми діями в Україні та Сирії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада