UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Росія продовжує блокувати доступ моніторингової місії ООН в окупований Крим

Моніторингова місія ООН не може належним чином працювати на окупованих територіях, оскільки Росія не надала Місії доступу до півострова
 

Про це заявила новопризначена голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер, повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт прокуратури АР Крим.

Вона зазначила, що місія не може належним чином працювати, оскільки "Російська Федерація як окупаційна влада досі не надала Місії доступу до півострова, як це передбачено резолюціями Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України".

Водночас місія продовжує документувати порушення міжнародного гуманітарного права і порушення прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, тимчасово окупованих Росією.

Нова, 27-ма, доповідь місії охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2019 року. У ній зазначають, що кількість обшуків і рейдів проти кримських татар в окупованому Криму за перше півріччя подвоїлась, порівняно з першим півріччям 2018 року. Російська влада продовжує вивозити затриманих осіб на територію РФ і звинувачує людей в екстремізмі за пости в соцмережах, оприлюднені ще до окупації півострова.

Нагадаємо, 8 жовтня звільнений політв'язень, український режисер Олег Сенцов надав ООН інформацію, яку використають у судах проти Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook