Росія погрожує трибуналом Авакову за сумніви у психічному здоров'ї Бастрикіна

У Слідкомі Росії пригрозили главі МВС Арсену Авакову трибуналом за рекомендацію хорошої поліклініки для глави СК Олександра Бастрикіна після заяви про "чеченське минуле" Арсенія Яценюка
Depo.Влада
9 вересня 2015 19:12
ФОТО: depo.ua
Росія погрожує трибуналом Авакову за сумніви у психічному здоров
Росія погрожує трибуналом Авакову за сумніви у психічному здоров'ї Бастрикіна

Про це офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін написав у своєму "Твіттері", передає depo.ua.

"Хто про що, а вошивий про лазню. Всі думки обвинуваченого біжать до його психіатрів, але навряд чи така відмазка разжалобить трибунал", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, міністр МВС Арсен Аваков запропонував  Бастрикіну підлікуватися у поліклініці МВС України після його заяв про те, що Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил Росії у складі "карального загону" в Чечні.

Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Користувачі соціальних мереж та українські політики почали активно обговорювати скандальну заяву СК Росії та глузувати із неї.

Згодом з'явилася інформація, що у Федеральній службі безпеки Росії "зламали" двох українських політичних в'язнів і вони дали псевдосвідчення про "звірства" Яценюка у Чечні.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua