Росія подала до суду на Україну за "борг Януковича"

Росія подала до Високого суду Лондона клопотання за позовом, поданим у зв'язку з відмовою України повертати борг в $3 млрд
Depo.Влада
28 липня 2016 23:30
ФОТО: depo.ua
Росія подала до суду на Україну за "борг Януковича"
Росія подала до суду на Україну за "борг Януковича"

Про це повідомляє передає depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"Незалежна компанія The Law Debenture Corporation plc, що представляє інтереси Росії як єдиного власника облігацій України на $3 млрд, подала до Високого суду Лондона клопотання про винесення в прискореному порядку рішення за позовом, поданим у зв'язку з невиконанням Україною зобов'язань за цими облігаціями", - повідомили в Мінфіні Росії.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон про скасування кінцевої дати дії тимчасової зупинки платежів за зовнішніми зобов'язаннями України. Згідно з попередньою редакцією закону, він діяв до 1 липня 2016 року. Законом виключається кінцева дата дії.

Раніше Росія відмовилася реструктуризувати борг в 3 млрд доларів, після чого Кабмін прийняв рішення ввести мораторій на виплату за зовнішніми зобов'язаннями країни.

МВФ визнав борг України перед Росією державним.

27 липня міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що борг у $3 млрд, який був отриманий в період президентства Віктора Януковича, Україну змусили взяти.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада