Росія пішла в інформаційну атаку на Київ: звинувачує у зриві Мінських угод

Російська Федерація звинувачує України у виправданні "саботажу Мінських угод зі свого боку через штучне підтримання напруженості на лінії зіткнення в Донбасі"
Depo.Влада
1 квітня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на коментар Міністерства закордонних справ Росії.

"Штучно підтримуючи постійну напруженість на лінії зіткнення, українська влада явно намагаються тим самим виправдати свій саботаж виконання політичних аспектів Мінських домовленостей", - йдеться в коментарі.

У міністерстві висловили стурбованість , що Київ відмовляє в наданні Донбасу особливого статусу, введенні заборони на судове переслідування осіб у зв'язку з конфліктом, проведенні конституційних реформ щодо децентралізації і організації виборів в Донбасі за погодженням з місцевою владою.

"Російська сторона, яка є учасником "нормандського формату" і підписала Мінські домовленості в ролі посередника врегулювання конфлікту на Донбасі, глибоко стурбована подібної лінією поведінки Києва і знову закликає українську владу до повного виконання своїх зобов'язань в рамках мінського процесу", - додали у відомстві.

Нагадаємо, що Мінські домоленості, які передбачали припитення вогню, і де думали виконувати підтримувані Росією бойовики: вони протягом минулого тижня  здійснили понад 379 обстрілів позицій українських військ. Це на 100 обстрілів більше, ніж за позаминулий тиждень.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад