Росія "підриватиме" Київ провокаціями з регіонів, - СБУ

В рамках планів Кремля по дестабілізації ситуації в Україні планується проведення сесій обласних рад з вимогою договірних відносин між Кабінетом міністрів і місцевими радами
Depo.Влада
11 листопада 2016 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик, передає Depo.ua.

"Протягом другої половини листопада і початку грудня також планується проведення відповідно до їх задуму сесій декількох обласних рад, які на гаслах децентралізації вимагатимуть практики договірних відносин між Кабінетом міністрів і місцевими радами", - сказав він.

 Він зазначив, що раніше ряд обласних рад вже ухвалили такі рішення, в зв'язку з чим відкрито кримінальне провадження, про яке повідомлялося раніше. Тривають процесуальні дії, збирається доказова база і буде дана правова оцінка організаторам, які стоять за підготовкою "так званих сесій або форумів".

 "У регіонах також планується проведення зборів і форумів громад з подальшим проведенням підсумкового всеукраїнського форуму місцевих рад. Прямих вимог федералізації не передбачено У той же час обрана стратегія "повзучої ерозії" центральної влади. Тобто, за задумом основне - створити умови, щоб паралізувати органи центральної влади ", - пояснив Дублик.

Так званим "планом Шатун" з дестабілізації ситуації в Україні керують люди радника президента Росії Владислава Суркова

Нагадаємо, що 3 листопада група українських хакерів "КіберХунта" оприлюднила новий масив даних Surkov Leaks, отриманих з адміністратора Апарату помічника президента Росії Владислава Суркова. У них йдеться про плани дестабілізувати Україну.  В СБУ уже заявили, що викладені хакерами листи дуже схожі на оперативні матеріали силовиків.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада