Росія в гостях у Меркель не вмовила Україну скасувати авіасанкції

Сьогодні у Берліні Україна та Росія провели технічні консультації щодо авіасполучення, однак авіасанкції проти російських авіакомпаній скасовані не будуть

Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає depo.ua.

"На численні прохання російської сторони відбулися технічні переговори між Державіаслужбою та Росавіаслужбою. Це були технічні консультації. Я думаю, що вони продовжаться. Але незважаючи на ці консультації, вступають в силу повноцінно ті санкції, які були введені щодо російських авіакомпаній", -  заявив він.

Міністр підтвердив, що з 25 жовтня авіасполучення з російськими містами не буде здійснюватися.

У свою чергу, міністр транспорту Росії Максим Соколов заявив, що перший раунд переговорів щодо авіасполучення між Росією і Україною відбудеться 24 жовтня в Брюсселі, передає ТАСС.

"Я вчора мав телефонні переговори зі своїм колегою, міністром інфраструктури (України) Андрієм Пивоварським, і ми домовилися, що перший раунд переговорів пройде завтра в Брюсселі, ми туди делегували керівників своїх авіаційних служб. За підсумками цих переговорів подивимося, чи зможемо ми прийти до тих домовленостей, які дозволять не припиняти авіаційне сполучення", - сказав Соколов.

Нагадаємо, що з 25 жовтня всі польоти між Україною і Росією повинні припинитися.
Україна ввела санкції відносно найбільших російських авіакомпаній, в тому числі проти "Аерофлоту", за польоти в окупований Крим, де аеропорти офіційно закриті.

Росія у відповідь ввела заборону на польоти для всіх 5 авіакомпаній України, які літали або збиралися літати в Росію. Україна визнала таке рішення неадекватним, і ввела у відповідь заборону на польоти для абсолютно всіх російських авіакомпаній, в першу чергу для "Ютейр".

Проте напередодні з'явилася інформація, що Росавіація запропонувала Україні провести переговори по авіасполученню і знайти якийсь компроміс, щоб не допустити припинення польотів.

 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада