Росія в гостях у Меркель не вмовила Україну скасувати авіасанкції

Сьогодні у Берліні Україна та Росія провели технічні консультації щодо авіасполучення, однак авіасанкції проти російських авіакомпаній скасовані не будуть
Depo.Влада
23 жовтня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, передає depo.ua.

"На численні прохання російської сторони відбулися технічні переговори між Державіаслужбою та Росавіаслужбою. Це були технічні консультації. Я думаю, що вони продовжаться. Але незважаючи на ці консультації, вступають в силу повноцінно ті санкції, які були введені щодо російських авіакомпаній", -  заявив він.

Міністр підтвердив, що з 25 жовтня авіасполучення з російськими містами не буде здійснюватися.

У свою чергу, міністр транспорту Росії Максим Соколов заявив, що перший раунд переговорів щодо авіасполучення між Росією і Україною відбудеться 24 жовтня в Брюсселі, передає ТАСС.

"Я вчора мав телефонні переговори зі своїм колегою, міністром інфраструктури (України) Андрієм Пивоварським, і ми домовилися, що перший раунд переговорів пройде завтра в Брюсселі, ми туди делегували керівників своїх авіаційних служб. За підсумками цих переговорів подивимося, чи зможемо ми прийти до тих домовленостей, які дозволять не припиняти авіаційне сполучення", - сказав Соколов.

Нагадаємо, що з 25 жовтня всі польоти між Україною і Росією повинні припинитися.
Україна ввела санкції відносно найбільших російських авіакомпаній, в тому числі проти "Аерофлоту", за польоти в окупований Крим, де аеропорти офіційно закриті.

Росія у відповідь ввела заборону на польоти для всіх 5 авіакомпаній України, які літали або збиралися літати в Росію. Україна визнала таке рішення неадекватним, і ввела у відповідь заборону на польоти для абсолютно всіх російських авіакомпаній, в першу чергу для "Ютейр".

Проте напередодні з'явилася інформація, що Росавіація запропонувала Україні провести переговори по авіасполученню і знайти якийсь компроміс, щоб не допустити припинення польотів.

 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада