Росія не планує евакуювати своїх туристів з Туреччини

Про евакуацію російських туристів з Туреччини після заяви МЗС РФ про небажаність поїздок в країну не йдеться
Depo.Влада
24 листопада 2015 19:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Ростуризму Олег Сафонов, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-туризм".

"Про евакуацію не йдеться, навіть з Єгипту не було евакуації, було планове повернення на батьківщину. Ну а зараз і про планове повернення поки теж не йдеться. Але ми запросили найбільших туроператорів, щоб з'ясувати кількість туристів, які перебувають в Туреччині, і бути готовими до різних варіантів розвитку подій", - сказав він.

За словами глави Ростуризму, на сайті відомства у вівторок з'являться рекомендації про те, як вести себе туристам і туроператорам у зв'язку з заявою МЗС РФ про небажаність поїздок в країну.

"Ми виходимо з рішення, яке було озвучено МЗС РФ. Ми отримали прямі заяви міністра Сергія Лаврова про те, що громадянам не рекомендується їздити до Туреччини у зв'язку з високим рівнем терористичної загрози. У відповідності з законом про туристкою діяльності, главою 14 ми повинні зі свого боку розмістити найближчим часом на сайті Ростуризму свої рекомендації", - сказав він.

Сафонов підкреслив, що рекомендації МЗС носять більш широкий характер, Ростуризм ж говорить тільки про туристів. Після того, як обидва відомства випускають рекомендації про небажаність поїздок до Туреччини, звідси випливає заборона для туроператорів продавати тури.

"Це будуть рекомендації, але вони передбачають заборону продажу", - підкреслив глава Ростуризму.

Нагадаємо, 24 листопада на кордоні між Туреччиною та Сирією літаки турецьких ВПС збили російський бомбардувальник Су-24.

Туреччина заявила, що російський літак порушив її повітряний простів, не зважаючи на багаточисленні попередження, однак Москва запевняє, що літак летів виключно над територією Сирії.

Читайте також: Російський бомбардувальник збитий. Треба готуватися до боїв за Мар'їнку