Росія не піде у наступ, а буде влаштовувати теракти, - Безсмертний

Росія не вдаватиметься до широкомасштабного наступу на Україну, а скоріше буде здійснювати різного роду терористичні акти і намагатися утримати напругу за рахунок загострення ситуації на Донбасі
Depo.Влада
16 серпня 2016 00:32
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив  екс-представник України в Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний, передає depo.ua.

"На сьогодні розглядається декілька можливих варіантів розвитку подій. Один із них - це можливе зростання напруження. Але тут є декілька можливих варіантів. Перший з них, можливість широкомасштабних дій. Можу відразу заспокоїти наразі до такого розвитку подій Росія не готова з точки зору комплекту озброєнь, сил, що знаходяться на оперативній дистанції. Я вже не кажу про можливість їх забезпечення відповідною інфраструктурою", -  сказав він.

За його словами, другий момент - можливість здійснення певного роду терористичних актів, діяльності оперативних диверсійно-розвідувальних груп, проведення окремих акцій, пов’язаних з захопленням заручників і так далі.

"Це розглядається, як найбільш ймовірний (сценарій, - ред.). Третій варіант - можливість утримання напруги за рахунок загострення ситуації, пов’язаної з інформаційним напруженням, чутками, обстрілами по лінії розмежування на території Донецької і Луганської областей. Швидше за все, буде працювати другий і третій варіант", - зазначив Безсмертний.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада