Росія купує делегатів ПАРЄ, - Ар'єв

Голова української делегації в ПАРЄ, нардеп від БПП Володимир Ар'єв заявив, що Росія "скуповує делегатів ПАРЄ", тому організація може розвалитись зсередини
Depo.Влада
22 червня 2016 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у прямому ефірі "112 каналу", передає depo.ua.

"Абсолютна більшість диспутантів проти повернення Росії в ПАРЄ без виконання умов, висловлених ПАРЄ в 2014 і 2015 роках. Проте, розслаблятись рано, російське лобі тут посилюється – вони просто приходять і купують людей. Або ця організація буде віддана своїм принципам, або як її попередниці розвалиться зсередини", - сказав очільник української делегації.

Напередодні генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд засудив заборону відвідування територій, охоплених неврегульованими конфліктами, та заявив про намір запровадити на території окупованого Росією Криму постійну спостережну місію за дотриманням прав людини. Він також нагадав, що Рада Європи – єдина організація європейського рівня, яка була присутня в Криму за останні два роки.

Водночас офіційна делегація України в ПАРЄ обурилася, що у річному звіті Ради Європи щодо дотримання прав людини немає жодної згадки про анексований Росією Крим та окупований Донбас.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада