Росія ігнорує звернення України щодо сина Джемілєва

Російська Федерація не бере до уваги офіційні звернення України щодо повернення Хайсера Джемілєва в Україну для відбуття покарання
Depo.Влада
23 червня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова, передає depo.ua.

"Третя заява в ЄСПЛ стосувалася сина мустафи Джемілєва Хайсера. Ми знали з наших колег з Меджлісу кримських татар, що на нього вчиняється тиск, застосовувалися тортури, щоб його батько змусив кримських татар прийняти нову владу. ЄСПЛ виніс рішення, яке зобов’язувало Російську Федерацію не вчиняти будь-яких дій, які б ізолювали Хайсера. Але його вивезли з Криму до Ростова. Росія відмовляється від вироку суду для відбуття покарання в Україні, Росія ігнорує наші звернення і намагається перекваліфікувати його дії на території України на свій лад. Росія не діє як правова держава", - зазначила Севастьянова.

Нагадаємо, син депутата Верховної Ради Мустафи Джемілєва - Хайсер Джемілєв, - був відправлений до колонії N10 в Астрахані 11 листопада 2015 року.

Його засудили до п'яти років колонії загального режиму за вбивство через необережність, розкрадання і зберігання зброї.

Пізніше Верховний суд Російської Федерації скоротив на 1,5 року термін ув'язнення в 5 років, винесений Краснодарським крайовим судом.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада