Росія хоче судитися з Україною через санкції проти неї

Росія подала до України комплексний позов до Світової організації торгівлі (СОТ)

Depo.Влада
20 травня 2017 18:30
ФОТО: depo.ua

Про запит Москви на проведення консультацій у СОТ оголосив голова Мінекономрозвитку Максим Орєшкін після зустрічі з головою організації Роберто Азеведо, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

За словами Орєшкіна, приводом для звернення до СОТ стали обмеження і заборони, що вводяться Києвом проти Москви з 2014 року. Також претензії російської сторони викликали особливі вимоги і процедури щодо російських товарів, послуг і громадян на українському ринку і транзит через Україну.

Як вказав голова Мінекономрозвитку, "деякі з цих заходів не просто не захищають українську економіку, а навпаки, створюють для неї додаткові проблеми".

Як приклади обмежень Орєшкін навів заборону на ввезення в Україну з Росії м'ясних і молочних продуктів, риби, вино-горілчаних виробів, обладнання для залізниць, добрив, заборона на участь російських компаній у приватизації українських підприємств, обмеження на операції з гривнею і спеціальний екологічний , санітарний, фітосанітарний і ветеринарний контроль щодо вироблених в Росії виробів легкої промисловості, косметики, побутової хімії.

Нагадаємо, Україна ввела санкції проти Росії після анексії Криму у березні 2014 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада