Росії передали договір про транзит і дорожню карту анбандлінгу, – "Нафтогаз"

Українська сторона на переговорах щодо газу в Брюсселі передала Росії проект нового договору про транзит газу, а також дорожню карту анбандлінга газотранспортної системи (ГТС)
 

Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України", повідомляє Depo.ua.

"Нафтогаз" зазначив, що "Газпром" вперше допустив можливість працювати за європейськими правилами з 1 січня 2020 року, якщо вони будуть в повній мірі впроваджені в Україні до кінця поточного року.

"В рамках цього процесу українська сторона представила учасникам переговорів майбутнього відокремленого оператора ГТС України, який передав російській стороні проект договору про взаємодію між операторами суміжних газотранспортних систем, а також стандартного договору на транспортування. Зі свого боку "Нафтогаз" передав росіянам дорожню карту дій для завершення відділення оператора ГТС (анбандлінг)", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, сьогодні, 19 вересня, у Брюсселі представники України, Росії та Європейського союзу провели тристоронні консультації, основною темою яких було питання продовження контракту на транзит газу з Росії до Європи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook