У Roshen заявляють, що липецька фабрика стала заручницею Путіна

Президент кондитерської корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський заявив, що Липецька фабрика досі не продана, оскільки цьому перешкоджає президент Росії Володимир Путін
Depo.Влада
28 жовтня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі корпорації, передає Depo.ua з посиланням на Лігу. бізнес.

 "Для нас дивно, що така велика фігура, як президент Російської Федерації, цікавиться такими дрібними речами, як життєдіяльність нашої фабрики в Липецьку. Більш того, ми були кращої думки про його спецслужби, оскільки вони повинні були йому повідомити, що Петро Олексійович не є її власником - він підписав договір про передачу своєї частки в незалежний траст в січні цього року", - сказав Москалевский.

За його словами, заява Путіна лише підтвердило те, що за всіма перевірками, кримінальними справами і арештом майна, через які неможливо продати фабрику, стоїть саме він. "Ось кому повинні зателефонувати 1100 звільнених співробітників, громадян Росії, яких нам довелося скоротити через спад виробництва", - сказав президент Roshen.

Він зазначив, що Путін тримає Липецьку фабрику в заручниках на своїй території. "А ми виводимо всі дивіденди, отримані від неї, і вкладаємо їх в благодійні проекти і виробництво в Україні. І вкладемо все, до останньої копійки. Це краще застосування, яке може бути", - сказав Москалевський.

Нагадаємо, 27 жовтня президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія намагається поважати право власності та іноземних інвесторів, в тому числі липецьку фабрику Roshen, яка належить президенту України Петру Порошенку. При цьому він назвав Порошенка одним з інвесторів Росії.

Сьогодні Roshen повідомив, що вивів в Україну $72 млн дивідендів від роботи Липецької фабрики і вклав їх в благодійні проекти в Україні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада