РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень

РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень, який передбачає розвиток оборонних спроможностей України до 2020 року та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері
Depo.Влада
20 травня 2016 21:22
ФОТО: depo.ua

Схвалений Стратегічний оборонний бюлетень визначає основні завдання і напрями реформування оборонної сфери України, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

Документ було підготовлено у тісній співпраці з радниками держав-членів Організації північноатлантичного договору (НАТО).

"Відповідно до нього, передбачається розвиток оборонних спроможностей України у період до 2020 року, реформування системи управління Збройними силами відповідно до стандартів НАТО та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері. Документ характеризується конкретністю визначених завдань та встановленням жорстких строків з їх виконання", - наголошується у повідомленні.

На основі цього бюлетеня буде забезпечене стратегічне планування в оборонному секторі, що втілиться у відповідні державні програми. Прийняття цього бюлетеня є важливим кроком у напрямі посилення оборонного потенціалу країни та євроатлантичної інтеграції України, підкреслили в РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада