РНБО викреслить іноземних журналістів ВВС з санкційного списку

Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозицію президента Петра Порошенка про виключення з списку санкцій ряду іноземних журналістів
Depo.Влада
17 вересня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Враховуючи значний суспільний резонанс і стратегічне значення відносин з Європейським Союзом, Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозицію президента України про скасування санкцій проти європейських журналістів", - йдеться в повідомленні.

У РНБО нагадали, що до списку санкцій були включені іноземні громадяни, діяльність або публічні виступи яких сприяли терористичним проявам на території України, дезінформували світову громадськість щодо подій на окупованій територій, або які незаконно перетинали державний кордон України, з метою проникнення на окуповану територію.

За даними РНБО, іспанський громадянин Сесар Відаль виступав спостерігачем на незаконному референдумі, а також робив заяви про "штучний характер України як держави".

Нагадаємо, 16 вересня Порошенко підписав указ про введення санкцій проти Росії.

Рішення РНБО закріплює обмежувальні заходи відносно понад 400 фізичних і 90 юридичних осіб, які відповідальні за здійснення злочинної діяльності проти України.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua