РНБО готує засідання щодо Донбасу

Рада національної безпеки й оборони готує засідання щодо Донбасу

Про це заявив секретар РНБО Олександр Данилюк в інтерв'ю ВВС, передає Depo.ua.

"РНБО по Донбасу готується. Перше засідання РНБО у нас було по енергетиці, рішення вийшло. Стосовно Донбасу – як ви добре розумієте, найпростіше - це зробити ще одну заяву. Але ж не для цього збирається РНБО, щоб робити заяви. Треба дуже ретельно працювати для того, щоб вийти на якесь комплексне рішення. Також нам треба продумувати, хто буде виконувати це рішення, як це буде реалізовано. Я не хочу ставити якісь часові рамки", – сказав Данилюк.

Він додав, що щодо Донбасу готується комплекс заходів. На його думку, зняття економічної блокади саме по собі нічого не принесе.

"Це ж не блокада, давайте називати речі своїми іменами. Це обмежувальні торговельні заходи, які були запроваджені у відповідь на націоналізацію наших підприємств на неконтрольованій території. Ці підприємства припинили платити податки у центральний бюджет. Тому були причини і було відповідне рішення РНБО. І питаючи про зняття обмежувальних заходів, треба розуміти, якими будуть кроки з іншої сторони. Тоді можна говорити про комплексне бачення. Різні варіанти можуть розглядатися, зараз я вам говорити про них не буду, тому що будь-які документи, які готуються для розгляду на РНБО, мають гриф", – зазначив Данилюк.

Нагадаємо, у липні повідомлялося, що уряд внесе на розгляд РНБО пропозиції щодо розширення санкційного переліку підприємств.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Україна