Рішення по Насірову приймала "нереформована" суддя, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення Окружного адмінсуду Києва визнати незаконним звільнення Романа Насірова з посади глави ДФС

Як повідомляє Depo.ua, Петро Порошенко прокоментував таке скандальне судове рішення, а також апеляцію Уряду і відсутність постанови, котра не дозволяє Насірову повернутися в крісло.

"Як тільки я скажу, що доля Насірова може вирішуватися так чи інакше - це буде підстава піти в Європейський суд з прав людини щодо політичного тиску під час розгляду судової справи. Я маю думку, але не буду коментувати", - сказав Порошенко.

Також він додав, що його ухвалювала цікава суддя.

"Наскільки мені відомо, суддя, яка приймала це рішення, не є представником реформованого суду. Вона не пройшла тестування та оцінювання, але я це перевірю. Я маю надію, що касаційна інстанція, яка поінформована, вивчить всі обставини і прийме законне рішення. Уряд не поновив Насірова, бо рішення не вступило в законну силу, оскаржив його в апеляційній інстанції. І, наскільки я поінформований, поновлювати Насірова не буде", - додав президент.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна