РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами

Московський міський суд до 11 квітня залишив під арештом українського режисера Олега Сенцова
Depo.Влада
9 лютого 2015 15:42
ФОТО: depo.ua
РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами
РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами

Таким чином, суд відхилив скаргу його адвоката, який просив обрати обвинуваченому запобіжний захід, не пов'язаний з утриманням під вартою, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

Сам Сенцов від участі в засіданні відмовився, його інтереси захищав адвокат. Він вказав, що ані обвинувачений в підготовці теракту режисер, ані захисник з грудня минулого року не бачили слідчого - ніяких слідчих дій з ним не проводиться. Як він очікує, найближчим часом їм повинні оголосити про закінчення розслідування і надати матеріали справи для ознайомлення.

Нагадаємо, Сенцов був затриманий ФСБ в анексованому Криму, а потім переправлений в СІЗО Москви. Його звинувачують у підготовці терактів. 26 грудня Лефортовський суд Москви продовжив до 11 квітня 2015 року термін утримання під вартою Сенцова.

У справі про «кримський тероризм», крім Олега Сенцова, заарештовані ще троє жителів Сімферополя: Олександр Кольченко, Олексій Чирній, Геннадій Афанасьєв. Останній був засуджений на 7 років позбавлення волі 17 грудня Московським міським судом. Справа слухалася в особливому порядку при закритих дверях.

5 лютого 2015 року Генеральна прокуратура Росії визнала наявність подвійного громадянства у Сенцова.