РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами

Московський міський суд до 11 квітня залишив під арештом українського режисера Олега Сенцова
РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами
РФ вирішила залишити українця Сенцова за ґратами

Таким чином, суд відхилив скаргу його адвоката, який просив обрати обвинуваченому запобіжний захід, не пов'язаний з утриманням під вартою, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

Сам Сенцов від участі в засіданні відмовився, його інтереси захищав адвокат. Він вказав, що ані обвинувачений в підготовці теракту режисер, ані захисник з грудня минулого року не бачили слідчого - ніяких слідчих дій з ним не проводиться. Як він очікує, найближчим часом їм повинні оголосити про закінчення розслідування і надати матеріали справи для ознайомлення.

Нагадаємо, Сенцов був затриманий ФСБ в анексованому Криму, а потім переправлений в СІЗО Москви. Його звинувачують у підготовці терактів. 26 грудня Лефортовський суд Москви продовжив до 11 квітня 2015 року термін утримання під вартою Сенцова.

У справі про «кримський тероризм», крім Олега Сенцова, заарештовані ще троє жителів Сімферополя: Олександр Кольченко, Олексій Чирній, Геннадій Афанасьєв. Останній був засуджений на 7 років позбавлення волі 17 грудня Московським міським судом. Справа слухалася в особливому порядку при закритих дверях.

5 лютого 2015 року Генеральна прокуратура Росії визнала наявність подвійного громадянства у Сенцова.