РФ готує в Криму та Придністров'ї бойовиків для війни в Україні

Росія на території Придністров'я і анексованого Криму готує терористів і резервістів для ведення «гібридної війни» проти України
Depo.Влада
19 лютого 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
РФ готує в Криму та Придністров
РФ готує в Криму та Придністров'ї бойовиків для війни в Україні

Про це заявив заступник міністра оборони України, керівник апарату Петро Мехед на зустрічі з доповідачем комітету з політичних питань і демократії ПАРЄ Крістіною Зеленковою, передає depo.ua.

Мехед зазначив, що, незважаючи на систематичне порушення РФ і незаконними збройними формуваннями Мінських домовленостей, керівництво України спрямовує всі свої зусилля на припинення кровопролиття, мирне врегулювання і недопущення виникнення замороженого конфлікту на Донбасі.

«Офіційно декларуючи зацікавленість у мирному врегулюванні конфлікту і дистанціюючись від самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», російська сторона продовжує приховані поставки зброї і підготовку незаконних збройних формувань, у тому числі на власній території», - додав він.

Також, за словами Мехеда, значна частина військ РФ приховано розташована на території України і безпосередньо бере участь у бойових діях. У той же час на території Придністров'я і Криму відбувається підготовка найманців.

Ці майданчики використовуються російською стороною для підготовки терористів і резервістів для ведення гібридної війни.

Нагадаємо, минулої п'ятниці, 13 лютого, дорогами окупованого Росією Криму в бік адміністративного кордону з Україною рухалися десятки одиниць бронетехніки.