Режим НС введуть тільки в трьох районах Луганської області - Москаль

Режим надзвичайної ситуації в Луганській області буде введений тільки в районах, де ведуться бойові дії
Depo.Влада
28 січня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
Режим НС введуть тільки в трьох районах Луганської області - Москаль
Режим НС введуть тільки в трьох районах Луганської області - Москаль

Про це заявив голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передає depo.ua з посиланням на персональний сайт губернатора.

«Необхідності вводити режим надзвичайної ситуації по всій області немає, оскільки в деяких районах бойові дії практично не ведуться... Тому районні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в результаті бойових дій, створені в трьох районах Луганщини - Новойдарському, Попаснянському та Станично Луганському», - пояснив Москаль.

Він підкреслив, що особливу увагу буде приділено містам Щастя і Станиця Луганська, а також селам Кримське, Новотошківка, Трьохізбенка, Троїцьке і Чорнухине.

«Тут встановлюються автономні джерела живлення, створюються додаткові аварійні бригади для ремонту пошкодженої інфраструктури, у разі різкого похолодання будуть розгорнуті пункти обігріву. У медустановах, які поблизу зони бойових дій, йде повне комплектування персоналом, крім того, мирним жителям надаватиметься невідкладна медична допомога медсанбатами Збройних Сил», - запевнив губернатор.

Як повідомляв depo.ua, 26 січня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації в Донецькій і Луганській областях з метою повної координації діяльності всіх органів влади для забезпечення безпеки громадян.