Резервна армія в Україні є питанням нацбезпеки, - Парубій

Формування в Україні Резервної армії є питанням національної безпеки
Depo.Влада
29 листопада 2016 23:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час офіційного візиту до Литви, повідомляє прес-служба Ради, передає Depo.ua.

Парубій провів зустріч з керівництвом Спілки литовських стрільців.

"Зараз, коли на Донбасі українські воїни протистоять російській агресії, литовські стрільці заснували окрему потужну групу підтримки України. І як вісімдесят років тому, так і зараз литовські волонтери допомагають українцям. І ця допомога - неоціненна", - зазначив він.

Повідомляється, що під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо питання формування територіальної оборони в Україні та у Литві. Зокрема, Парубій зазначив, що формування в Україні Резервної армії є питанням національної безпеки.

Він також наголосив, що у цьому контексті важливим є досвід Литви. Парубій додав, що наразі важливо провести консультації серед військових експертів, щоби виробити правильну формулу функціонування територіальної оборони і підрозділів Резервної армії, щоб своєчасно та ефективно протистояти агресору.

"Путін не обмежиться Кримом і частиною Донецької області - його плани набагато ширші. Російський агресор - це реальна небезпека для всього вільного світу...Переконаний, в умовах створення в Україні Резервної армії десятки тисяч громадян готові будуть пройти вишкіл і в будь-який момент стати на захист Батьківщини. Потрібно тільки знайти правильну формулу Резервної армії", - підкреслив він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада