Рейтинг губернаторів. Чому кадрова політика – найбільший провал Зеленського

Рейтинг губернаторів за перший квартал 2020 року вказує на серйозні помилки нинішньої влади

Рейтинг губернаторів. Чому кадрова політ…

11 червня в Україні стартував новий етап звільнення голів ОДА – змінилося керівництво Запорізької області. Все вказує на те, що наразі варто чекати і на інші кадрові рішення. Так, за словами Володимира Зеленського, епідемія COVID-19 показала "наскільки хворий наш держапарат". Президент наголосив, що після втихомирення хвороби почнуться рішучі кроки, однак конкретних кандидатів на звільнення не назвав. 

Рейтинг губернаторів "Ділової столиці" вказує на недалекоглядність кадрової політики команди президента. 

Традиційно порівнюються показники 23 мирних регіонів за 20 критеріями. Згідно з даними, реальний ВВП у першому кварталі впав на 1,5% порівняно з аналогічним періодом 2019-го. І це при тому, що протягом 2016-2019 років ВВП лише зростав.

Обсяг капітальних інвестицій у перші три місяці року впав у 1,55 рази, будівельна продукція – на 5,5%, промислова продукція – на 5,1%, сільськогосподарська – на 1,8%, кількість штатних працівників – на 1%, обсяги експорту – на 0,5%. 

Цифри мають три складові. По-перше, це глобальні обставини – коронавірус на світова криза. По-друге, грає роль політика центральної влади. По-третє ж, на показники впливають рішення керівників регіонів. 

Успіхи та провали керівників регіонів. Інфографіка

Повний текст матеріалу читайте у "Діловій столиці". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"