Рева розказав, чи будуть нардепам та міністрам підвищувати зарплати

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що народні депутати, міністри та чиновники, які розпоряджаються великими коштами, мають отримувати за це відповідні зарплати

Фото: УНІАН

При цьому, підкреслив він у кулуарах Кабміну, сьогодні питання про підвищення виплат не стоїть, передає Depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Якщо серйозно підходити, то ми повинні розуміти, що люди, які оперують або (є, - Ред.) розпорядниками коштів на мільярди гривень, вони звичайно мають отримувати таку зарплату, щоб у них не було бажання, як у тій пісні Слєпакова "Мимо меня протекает финансов огромный поток, и я себе позволяю из потока сделать глоток". Щоб не було такої спокуси, напевно, потрібно подумати над тим, як зробити, щоб люди отримували гідну зарплату і думали про роботу, а не про те, як забезпечити себе і свою сім'ю", - пояснив міністр соцполітики.

Відповідаючи на питання про доцільність підвищення зарплати, чиновник сказав: "Той, хто крав, той буде цим займатися, мені так здається".

"Я вважаю, що на сьогоднішній день забезпечення заробітною платою міністрів і народних депутатів достатнє для того, щоб не ставити питання про збільшення їм заробітної плати", - додав він.

Також Рева зазначив, що йому особисто вистачає зарплати міністра на життя.

Раніше повідомлялося, що в Україні різко зросла зарплатна заборгованість.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна