Регламентний комітет віддав долю Клюєва та Мельничука в руки депутатам

Регламентний комітет Верховної Ради визнав законним подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканості з Сергій Клюєва та Сергія Мельничука і рекомендув винести його на розгляд парламенту
Depo.Влада
2 червня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 7 членів комітету, передає кореспондент depo.ua.

"Відповідно до частини регламенту України, рішення комітету про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Клюєва, підтриманого і внесеного до ВР генеральним прокурором Віктором Шокіним від 12 травня 2015  року... відправити його у Верховну Раду для внесення на розгляд депутатами України", - йдеться в рішенні.

Нагадаємо, що регламентний комітет Верховної Ради з минулого тижня не міг визначитися, чи можна рекомендувати парламенту зняти недоторканність з Сергія Клюєва, хоча і визнав недостатніми докази Генпрокуратури. Сьогодні Гройсман вирішив відправити подання ГПУ проти Клюєва назад у комітет.

12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Він підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч. 5 ст.191 (привласнення або розтрата чужого майна), ч. 2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Сергій Мельничук звинувачується у стовренні злочинного угрупування. 29 травня члени регламентного комітету Верховної Ради України вирішили, що можна притягнути до кримінальної відповідальності, але не арештовувати свого колегу, колишнього командира батальйону "Айдар" Сергія Мельничука.