Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ)

В розпорядженні depo.ua опинився дуже цікавий документ - темник "Опозиційного блоку" з нагоди 500 днів нової влади, який вочевидь буде основою агітації "опозиціонерів" під час місцевих виборів
Depo.Влада
11 липня 2015 12:10
ФОТО: depo.ua
Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ)
Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ)

Розроблений піарниками Опоблоку темник є вельми об'ємним документом і складається з 40 пунктів, кожен з яких, на думку "опозиції", є провалом нової влади. При цьому перше і найважливіше, чим дорікають новій владі, є те, що за 500 днів "Україна вперше втратила частину своєї території, а Донбас зазнав масових руйнувань".

Так от хто виявляється винен в окупації Криму та війні на Донбасі. Раптом хто забув, то нагадаємо, що Крим був захоплений збройними силами Російської Федерації, тієї самої країни, віковічна дружба з якою була завжди головною фішкою регіоналів; тієї країни, де зараз переховуються регіонали-втікачі разом з колишнім президентом Януковичем. При чому сам "Опоблок" досі так і не висловив своєї чіткої позиції щодо окупації, чим відверто підігрує окупантам.

Що стосується війни на Донбасі, то також варто нагадати, що під час так званої "русской вєсни" саме регіонали організовували та підтримували сепаратистські рухи ідіотів, що кричали "Путін ввєді войска". Деякі з регіоналів, як Олег Царьов, відверто перейшли на бік терористів; деякі намагалися робити це по-тихому, як Олександр Єфремов; а деякі, як Ринат Ахметов, і досі намагаються "всидіти на двох стільцях"; але доля вини за війну на Донбасі лежить на кожному з них. І єдине, в чому можна дорікнути нову владу в цьому питанні, так це те, що більшість сепаратистів досі не в тюрмі.

Далі в опоблоківському темнику ретельно перераховані усі економічні негаразди країни, включно з падінням ВВП, девальвацією гривні, проблемами банківського сектору, зростанням тарифів, зниженням соціальних стандартів тощо. Правда, всі ці економічні негаразди є прямим наслідком гібридної війни, вина за яку (дивись вище) великою мірою лежить на регіоналах, які щонайменше десяток років мали необмежену владу на Донбасі, де вели проросійську та антиукраїнську агітацію та закривали очі на воєнізовані проросійські організації типи "Донецької республіки".

Також Опоблок критикує нову владу за слабкі успіхи в децентралізації, хоча ці ж регіонали часів Януковича вважали своїм великим успіхом абсолютно протилежне - "створення вертикалі влади", яка замикалася на межигірському узурпаторі.

Окремо варто зазначити закид в тому, що "початок виконання Угоди про асоціацію з ЄС провалено". Тобто регіонали, які взагалі відмовилися від асоціації за путінські мільярди і усіма своїми ресурсами доводили, що асоціація - це зло, яке знищить Україну, тепер закидають новій владі надто повільне її впровадження. Отака от дивна метаморфоза.

Ну, і на останок Опоблок звинувачує нову владу в тому, що вона розробила занадто багато планів реформ, "більше ніж будь-хто". Тут зрозуміти логіку Опоблоку взагалі складно, чи то вони доводять, що реформи треба робити навмання без всіляких планів, бо так буде швидше, чи то, що реформи взагалі непотрібні і "покращення" настане само собою. Як би там не було, ніякої альтернативи "опозиціонери" не пропонують, хоча цілком могли б підготувати своє бачення реформ, як це зазвичай робить справжня опозиція. Але перераховувати наявні проблеми і звинувачувати "нову владу" у власних злочинах значно простіше.

 

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 4

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 5

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 6

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 7

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 8

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 9

Регіонали написали план виборчої кампанії (ДОКУМЕНТ) - фото 10