Реформа МВС: ДАІ позбавлять частини функцій і ліквідують спецпідрозділи

Державну автомобільну інспекцію пропонують позбавити функції реєстрації транспорту та видачі водійських прав, ліквідувати спецпідрозділи при МВС, а на місцевому рівні створити муніципальну поліцію
Depo.Влада
18 вересня 2014 17:30
ФОТО: depo.ua
Реформа МВС: ДАІ позбавлять частини функцій і ліквідують спецпідрозділи
Реформа МВС: ДАІ позбавлять частини функцій і ліквідують спецпідрозділи

Це випливає з презентації концепції реформи Міністерства внутрішніх справ України, яку представив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

Згідно представленої презентації, функції Державтоінспекції та патрульної служби з охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху будуть об'єднані.

«ДАІ позбавиться функції реєстрації транспорту, видачі водійських посвідчень і здійснюватиме лише патрулювання національних автострад», - йдеться в концепції.

Одночасно пропонується впровадити різноманітні технічні засоби контролю за дорожнім рухом, що виключить корупційну складову в діяльності ДАІ.

Крім того, згідно презентації, пропонується ліквідувати спецпідрозділи «Беркут», «Грифон», «Кобра», замінивши їх єдиним спецпідрозділом на зразок SWAT.

Також пропонується створити на місцевому рівні муніципальну поліцію, яка буде виконувати функції охорони правопорядку на вулицях міст.

Нагадаємо, у складі Міністерства внутрішніх справ пропонується створити поліцію.