Реформа Міноборони: З'явиться держсекретар, а посада міністра стане цивільною

В рамках реформи оборонного відомства після 2018 року посада міністра оборони України буде цивільною. Також буде введено посаду Державного секретаря
Depo.Влада
15 березня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це заявила на брифінгу у Києві речник Міністерства оборони Оксана Гаврилюк, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"За результатами реформи у Міністерстві оборони України передбачається посилення принципу демократичного цивільного контролю над Збройними Силами, що передбачає цивільну посаду міністра оборони України після 2018 року, введення посади Державного секретаря, комплектування керівних посад в апараті Міноборони переважно цивільними особами", - зазначила Гаврилюк.

Крім того, пройде розформування 11 структурних підрозділів, переформування одного, розширення функцій чотирьох, створення нових трьох структурних підрозділів.

"Для забезпечення проведення воєнної реформи, зокрема, в рамках реформування Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України опрацьовано програмні заходи щодо приведення їх структури до стандартів країн-членів НАТО та набуття ними сучасних принципів керівництва обороною. Для виконання спланованих заходів підготовлено дорожню карту, якою передбачено реформування Міноборони до 2018 року та Генерального штабу до 2020 року", - наголосила представник оборонного відомства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада