Референдум у Нідерландах ллє воду на млин Путіна, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що не може коментувати демократичні процедури у Нідерландах, пов'язані із референдумом щодо Угоди про асоціацію, який має пройти у цій країні у квітні
Depo.Влада
26 листопада 2015 11:39
ФОТО: depo.ua

Однак, за словами глави держави, цей референдум свідомо або несвідомо грає на руку президенту Росії Путіну, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Про це він сказав в інтерв'ю голландському виданню NRC, опублікованому перед його візитом у Нідерланди.

"Я не можу коментувати демократичне право голландців висловити свою позицію на референдумі. Але я довіряю громадянам Нідерландів", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що путінська політика є головною проблемою не лише для Європи, а й для всього світу.

"Кожна людина у Нідерландах має розуміти, що голосування на референдумі - це голосування "за" чи "проти" українців, які віддали своє життя в ім'я європейських цінностей та гідності. Мені неприємна ідея, що голландці можуть бути заручниками політичної гри. Цей референдум, свідомо чи несвідомо, ллє воду на млин Путіна", - заявив він.

Нагадаємо, наразі всі країни Євросоюзу ратифікували угоду про асоціацію з Україною, однак в Нідерландах 6 квітня має відбутися референдум щодо Угоди.

Міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс виключає набуття чинності угодою про асоціацію між Україною і Європейським Союзом до проведення референдуму в Нідерландах. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада