Реакцією на фейкові "вибори" в "Л-ДНР" стане посилення санкцій, - Клімкін

Реакцією на проведення фейкових "виборів" на Донбасі стане посилення міжнародних санкцій

Про це напередодні "виборів" в "Л-ДНР" заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у відеозвереннні в своєму Twitter, інформує Depo.ua.

Він підкреслив, що так звані "вибори", які Росія хоче організувати на території окупованого Донбасу, є злочином.

"За злочини обов'язково буде покарання. Звичайно, у вигляді санкцій і, звичайно, у вигляді того, що будь-яка цивілізована людина не буде цей злочин сприймати", – сказав Клімкін.

Він також закликав людей, які проживають на території "Л-ДНР", не брати участь у фейкових "виборах".

"У мене заклик до всіх тих, хто страждає на окупованих територіях. Не тільки як міністра закордонних справ, але дуже простий людський заклик – не віддавайте свій голос на цих фейкових виборах, не беріть у них участь. Не дайте Росії легітимізувати ці вибори, не дайте Росії легітимізувати окупацію Донбасу. Ваш голос буде дуже важливий на справжніх виборах, коли Росія і її зброя заберуться з Донбасу, коли вибори будуть організовані Україною й міжнародним співтовариством. Ви будете визначати долю справжнього українського, а не окупованого Донбасу", – сказав міністр.

Нагадаємо, 10 листопада Київ закликав Брюссель запровадити санкції проти всіх, хто бере участь у організації "виборів" на окупованих Росією територіях Донецької і Луганської областей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна