Портнов відкрив у Москві юридичну фірму і обслуговує громадян РФ і України

Колишній перший заступник глави Адміністрації Президента Андрій Портнов, який перебуває в розшуку, зареєстрував юридичну компанію «АП груп» в Москві
Depo.Влада
3 лютого 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
Портнов відкрив у Москві юридичну фірму і обслуговує громадян РФ і України
Портнов відкрив у Москві юридичну фірму і обслуговує громадян РФ і України

Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Українська правда», передає depo.ua.

«Я займаюся адвокатською діяльністю і в Москві, і в Києві. У Києві у мене є адвокатська контора. Я ще очолюю Інститут правових реформ, який займається політичними питаннями, консультаціями, законодавством. У Москві я зареєстрував юридичну компанію «АП груп», яка обслуговує українських бізнесменів у Росії і російських бізнесменів в Україні», - повідомив він.

Також він додав, що у нього немає російського громадянства, однак є дозвіл на тимчасове проживання терміном на 3 роки в Росії, який дає, зокрема, право на роботу.

Як повідомляв depo.ua, в середині січня Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України оголосило в розшук колишнього заступника глави Адміністрації Президента Андрія Портнова.

Нагадаємо, в одному з найближчих рішень Ради ЄС із закордонних справ, швидше за все, буде підтверджено рішення Євросоюзу зняти санкції з трьох колишніх представників режиму Віктора Януковича, зокрема з Андрія Портнова. Причина - відсутність доказової бази про вчинення злочину в Україні.