ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рахункова палата візьметься за витрати на оборону і переселенців

Рахункова палата найближчим часом затвердить план аудитів на 2019 рік

Depo.Влада
6 грудня 2018 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Рахункова палата планує перевірити, як витрачалися кошти, виділені Міністерству оборони на створення боєприпасів, а також провести аудит на складах і арсеналах боєприпасів Збройних сил. Також планують перевірити, як використовуються бюджетні кошти, які виділяються на розробку нових та модернізацію існуючих систем спецзв'язку, захисту інформації, кіберзахисту і протидії технічним розвідкам.

Крім того, на наступний рік планується аудит Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, а також аудит використання коштів, виділених на розселення і облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

У прес-службі зазначили, що цього року Рахункова палата перевіряла, як витрачалися кошти, виділені на внутрішньо переміщених осіб, військових, ветеранів. Аудит засвідчив, що Міноборони протягом останніх двох років неекономно використало понад 600 млн грн, виділених на будівництво чи придбання житла для військовослужбовців. І це при тому, що кількість військових, які стоять в черзі, вже понад 47 тисяч. Загалом впродовж 2016-2017 років мали збудувати чи купити для військових 2200 квартир, але по факту отримали менше половини від запланованого.

Відзначимо, що Рахункова палата за 22 роки діяльності виявила неефективне використання коштів державного бюджету на загальну суму 310 млрд гривень.

Нагадаємо, у проекті Держбюджету на 2019 рік у рамках підготовки документа до другого читання збільшено видатки на оборону.

У жовтні Рахункова палата під час аудиту виявила неналежне управління Міністерством інфраструктури об'єктами держвласності, що належать до сфери його управління.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада