Раду просять схвалити створення Сил спецоперацій

Законопроект №4563 "Про внесення деяких змін до деяких законів України з питань оборони" включено до порядку денного сесії
Depo.Влада
14 червня 2016 21:33
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написала народний депутат від БПП Ірина Фріз, передає depo.ua.

"Цей законопроект юридично створює Сили спеціальних операцій як окремий рід сил Збройних сил України. Він спрямований на те, щоб наблизити Збройні сили до стандартів НАТО, привести у відповідність до затвердженого Стратегічного оборонного бюлетеню", - пояснила депутат.

 Вона додала, що Сили спеціальних операцій є вкрай важливим інструментом забезпечення безпеки нашої держави, адже в світовій практиці найбільш відповідальні та важливі операції проводилися саме підрозділами ССО: SEALs, DELTA, Rangers, SAS. Саме ССО найбільш відповідає сучасним викликам гібридної війни та сучасних воєнних конфліктів, в яких ставка робиться на оперативність, мобільність та точність застосування військ, а також на дії, що плануються на випередження.

"Зроблений перший крок до того, щоб створити сили, які нам були вкрай потрібні 2 роки тому, і які не дали б можливість статися анексії Криму та початку війни на Донбасі", - підсумувала Фріз.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада