Раді ЄС запропонують скасувати візи для українців у першому кварталі

У першому кварталі 2016 року Європейська комісія, отримавши звіт щодо виконання Україною зобов’язань, подасть до Ради ЄС пропозицію щодо безвізового режиму для України
Depo.Влада
18 січня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Хан у Брюсселі перед засіданням голів МЗС країн ЄС, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"В України ще є деякі зобов’язання, які дав президент, щоб прем’єр-міністр виконав. Ми очікуємо, що звіт отримаємо дуже скоро і в першому кварталі ми зможемо виступити з пропозицією", - зазначив Хан.

За його словами, сьогодні на засіданні Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ основою для дискусії буде лист, підготовлений дев’ятьма країнами. У ньому йдеться про необхідність відповідної координації у проведенні реформ українським урядом та твердої підтримки з боку ЄС. Значну увагу приділятиметься боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, раніше в Єврокомісії повідомляли, що на початку 2016 року запропонує включити Україну до списку країн, громадяни яких можуть в’їжджати до Шенгенської зони на короткотривалий термін без віз.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада