Радник Путіна побоявся йти "на килим" до Луценка

Радник президента Росії Сергій Глазьєв відповів на заяви генпрокурора України Юрія Луценка про записи телефонної розмови щодо захоплення Криму і масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові
Depo.Влада
26 серпня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Він заявив, що у зв'язку з тим, що "21 лютого 2014 року в Україні відбувся державний переворот, всі закони і постанови, ухвалені Верховною Радою після цього дня, включаючи призначення виконуючого обов'язки президента, прем'єр-міністра, членів уряду, генерального прокурора.., а також рішення про проведення антитерористичної операції є незаконними, антиконституційними і злочинними", пише depo.ua з посиланням на Газету.ru.

"Виходячи зі сказаного вище, я не вважаю себе зобов'язаним бути в Головній військовій  прокуратурі Генеральної прокуратури України. Більш того, моє підпорядкування цій вимозі можна було б кваліфікувати як співучасть у злочинних діях узурпаторів влади", - заявив Глазьєв.

Нагадаємо, раніше ГПУ України заявила про наявність запису розмов радника президента Росії Сергія Глазьєва щодо проведення псевдореферендуму в Криму, а також масових заворушень у Донецьку, Одесі та Харкові.

Згодом були оприлюднені записи цих розмов.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада