У Порошенка виступають за розміщення натівських ПРО в Україні

Позаштатний радник президента України Ігор Смешко вважає за необхідне розміщення в Україні системи протиракетної оборони НАТО, про що раніше також говорив секретар РНБО Олександр Турчинов
Depo.Влада
25 червня 2015 09:31
ФОТО: depo.ua

Про це Смєшко повідомив у коментарі виданню Гордон, передає depo.ua.

"Ніхто і ніколи не зміцнював оборону США більше, ніж це зробила молода і незалежна Україна в середині 1990-х. У зв'язку з цим ми маємо право наполягати на реальній допомозі у зміцненні обороноздатності нашої держави і в першу чергу в зміцненні суто оборонною зброєю, тобто сучасними засобами протиповітряної оборони", - зазначив Смєшко.

Зроблену раніше заяву заступника глави Адміністрації президента генерал-лейтенанта Андрія Таранова про те, що Україна в змозі самостійно забезпечити протиповітряну оборону, Смешко назвав некомпетентною.

"На жаль, з професійної точки зору заява Таранова не витримує критики", - зазначив Смешко, який раніше очолював при Порошенку комітет з питань розвідки.

Нагадаємо, Турчинов в травні заявив, що Україна може попросити НАТО розмістити системи ПРО для захисту від Росії.

На початку червня Порошенко заявив, що не звертався до західних партнерів з пропозицією розмістити на території України системи ПРО.