Ляшко з Бойком в унісон проти використання Андріївської церкви Вселенським Патріархатом

Фракція "Опозиційного блоку" переважно була проти закону "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська", "радикали" - утрималися

Як повідомляє Depo.ua, під час обговорення цього питання голова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що держава має якнайдалі триматися від церковних питань. Схожі тези озвучив й Олег Ляшко.

Під час голосування за президентський законопроект за основу та в цілому, "проти" було 29 членів фракції "Опозиційного блоку", фракція Радикальної партії Олега Ляшка "за" дала лише 3 голоси, 11 депутатів, у тому числі Олег Ляшко, утрималися.

Нагадаємо, закон "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська" передбачає, що Андріївська церква Національного заповідника "Софія Київська", яка є визначним об'єктом культурної спадщини, пам'яткою архітектури національного значення, як культова споруда, що перебуває у державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Ляшко