Радник Авакова дав свідчення у суді проти Кернеса

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко виступив як свідок у судовому процесі проти Геннадія Кернеса щодо подій у Харкові, коли після нападу невідомих, зникли двоє активістів місцевого євромайдану
Depo.Влада
24 жовтня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112-Україна", передає Depo.ua.

"Я розповів щодо моїх звернень до очільників тодішньої харківської міліції і як міліція на наступний день цинічно (на той момент дуже некрасиво) уникла відповідальності своєї, спробувала стрілки перевести, ніби активісти самі прийшли з покаянням", - зазначив він після суду в Полтаві. 

Радник міністра  повідомив, що в суді сьогодні були троє свідків з боку звинувачення.

"Я знаю, що близько години тому завершилася ця процедура. Сторона звинувачення і я зацікавлені, щоб восторжествувала справедливість.  Водночас сторона захисту дотримується позиції, що це інсинуації сьогоднішнього очільника міністерства внутрішніх справ", - додав Варченко і зазначив, що не дуже довіряє  "нашому правосуддю". 

Нагадаємо, що 2 березня 2015 слідчі ГПУ повідомили про підозру Кернесу у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального України та оголосили про завершення досудового розслідування.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада