Раді запропонували звільнити від оподаткування зарплату молоді до 27 років

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Кучер зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2250, яким пропонує звільнити роботодавців від сплати єдиного соцвнеску за працівників, які не досягли 27-річного віку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на сайт Верховної Ради.

Згідно з пояснювальною запискою, проєкт закону №2250 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон), пропонує встановити нульову ставку податку на доходи фізосіб для працівників віком до 27 років.

Зазначається, що схожий підхід уже був застосований у світовій практиці.

"У Польщі задля вирішення проблеми з виїздом поляків на роботу до більш успішних країн було скасовано податок на доходи фізичних осіб для працівників, яким не виповнилося 26 років. Міжнародні експерти позитивно оцінили такий крок польської влади. У Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга. Водночас, в українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для отримання податкових пільг призведе лише до залишення в тіні справжніх розмірів доходу населення", – наголосив автор законопроєкту.

За його словами, свхалення законопроекту створить сприятливі умови для роботодавців у розрізі прийняття на роботу студентів та молодих спеціалістів, стимулюватиме українців залишатися працювати в Україні та призведе до детінізації ринку зайнятості і доходів населення.

Нагадаємо, 4 жовтня в Україні спростили ведення бізнесу.

Відомо також, що "слуги" відмовилися скасувати скандальний законопроект про ФОПів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook