ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Раді рекомендують ухвалити держбюджет-2018 в першому читанні

Парламентський комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді України схвалити проект державного бюджету на 2018 рік у першому читанні

Depo.Влада
19 жовтня 2017 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні комітету, опублікованому на сайті Ради, передає Depo.ua.

"Рекомендувати Верховній Раді проект постанови Верховної Ради "Про висновки і пропозиції до проекту закону України про Державний бюджет України на 2018 рік", підготовлений Комітетом з питань бюджету, прийняти за основу та в цілому", - йдеться у повідомленні.

Згідно з регламентом законопроект про державний бюджет на наступний рік вважається прийнятим у першому читанні, якщо буде прийнятий в цілому проект постанови Верховної Ради щодо висновків та пропозицій до цього законопроекту.

Прийняті парламентом висновки та пропозиції до законопроекту про державний бюджет на наступний рік набувають статусу Бюджетних висновків Верховної Ради.

Нагадаємо, 15 вересня уряд затвердив держбюджет-2018 зі зростанням ВВП у 3% та інфляцією 7%. Відразу після цього проект бюджету направили у Верховну Раду.

У кошторисі передбачені рекордні доходи в 1 трлн грн і дефіцит у 2,4% ВВП. При цьому видатки на соцдопомогу сягнуть 122,7 млрд грн.

На сферу безпеки, оборони і соціальний захист військових закладені понад 156 млрд грн.

Бюджетні видатки на дорожню інфраструктуру зростуть до 42,8 млрд грн, а на програми енергоефективності - до 800 млн грн.

На підтримку АПК виділять понад 7 млрд грн, а на регіональний розвиток 10 млрд грн.

Крім того, наступного року бюджетні видатки на освіту зростуть до 219 млрд грн, зокрема, мільярд витратять на модернізацію початкової школи. Зарплати вчителів зростуть на 25%. А на охорону здоров'я передбачені 112,9 млрд грн.

18 вересня на сайті Верховної Ради опублікували проект держбюджету на 2018 рік.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада