Рада зібралася на позачергове засідання (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада зібралася на позачергове пленарне засідання

Рада зібралася на позачергове засідання…
Фото: Depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua.

Першим питанням, згідно з порядком денним, планується ухвалення законопроекту №3268 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Також планується внести зміни до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) (законопроект №3275).

Також народні депутати мають намір ухвалити урядовий законопроект №3271 щодо криміналізації вивезення (пересилання) через митний кордон України товарів протиепідемічного призначення.

Порядок денний передбачає і розгляд законопроекту №3276 про внесення зміни до Перехідних положень Кримінального процесуального кодексу щодо особливостей судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні та розгляду окремих питань під час судового провадження на період карантину, встановленого Кабінетом міністрів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19).

Крім того, планується внесення змін до закону "Про комітети Верховної Ради України". Так, законопроект №3277 передбачає особливості організації роботи органів Верховної Ради в умовах карантину шляхом проведення засідань парламентських комітетів у режимі відеоконференції.

Проектом постанови №3278 "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні" передбачається, що впродовж дії карантину, встановленого Кабінетом міністрів, і до його завершення, Верховна Рада працюватиме у режимі роботи в комітетах, комісіях і депутатських фракціях (депутатських групах).

Також планується внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік (законопроект №3279).

Крім того, на позачерговому засіданні 30 березня передбачено розгляд кадрових питань Кабінету міністрів.

Так, заплановане звільнення Ігоря Уманського з посади міністра фінансів та Іллі Ємця – з посади міністра охорони здоров'я.

Натомість пропонується призначити на посаду міністра фінансів Сергія Марченка, а на посаду міністра охорони здоров'я – Максима Степанова.

Також планується призначити Ольгу Буславець міністром енергетики та захисту довкілля.

Порядком денним передбачено також скоротити термін подачі альтернативних законопроектів до проекту закону щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" (№3260).

Нагадаємо, 29 березня Разумков назвав точний час, місце і питання позачергового засідання Ради.

Згодом стало відомо про порядок денний позачергового засідання

Сьогодні, 30 березня, об 11 годині народні депутати Верховної Ради ІХ скликання зібралися на засідання погоджувальної ради

Повідомлялося також, що у Раду сьогодні не з'являться 15 "слуг".

Відомо, що раніше коронавірус було діагностовано у шести народних депутатів – Анни Скороход (позафракційна), Сергія Шахова (депгрупа "Довіра"), Руслана Горбенка ("Слуга народу"), Сергія Рудика (позафракційний), Олександра Лукашева (ОПЗЖ) та Володимира Ватраса ("Слуга народу"). 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"