В Україні збільшать допомогу дітям, які постраждали від вибухонебезпечних матеріалів

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект закону №3573 щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги
 

"ЗА" цей законопроект проголосували 321 народних депутатів, інформує Depo.ua.

Суть проекту закону полягає у внесенні зміни до статті 2 Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги.

Змінами зафіксовано, що розмір державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, збільшується на 50 відсотків.

За попередніми розрахунками обсяг коштів, необхідних для виплати підвищеного розміру державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, становитиме 783,10 тис грн щорічно.

Нагадаємо, станом на травень 2020 року Росія замінувала 21 тисячу км2 території України – 7 тисяч км2 на підконтрольній уряду території Донбасу та 14 тисяч км2 на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і АР Крим.

Читайте також: Замінувати все, що можна: Якою є нова тактика росіян на Донбасі

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"